Çalışma Saatlerimiz

Her gün, 09:00 - 18:30

Bize Ulaşın

0224 503 42 05

Bize Yazın

kurumsal@drynielsen.com

Image

HALI VE STOR PERDE TEMİZLEME

Halı Nasıl Silinir?

Ev veya iş yerlerimizde kullandığımız halılar zaman geçtikçe kirlenmekte ve eski görünümünü kaybetmektedir. Halıların gerekli bakımlarının düzenli olarak yapılması ise yaşadığınız ortamın hijyenik olmasına getirecektir. DRY NIELSEN halı yıkama hizmeti için DRY NIELSEN firmamız ile iletişime geçmeniz yeterlidir. Müşterilerimizden ilk olarak adres bilgileri alındıktan sonra, profesyonel ekibimiz halıları, hızlı bir şekilde tesisimize getirir.

Üç aşamadan oluşan halı yıkama işleminde ilk olarak yüzeysel bir temizlik için halı üzerinde yer alan toz ve kirler giderilir. İkinci uygulamada ise doğal ve bitkisel temizlik ürünleri ile derinlemesine bir yıkama sağlanır. Yıkanan halılar gelişmiş kurutma makineleri ile kuruma ve bakım süreçlerine tabi tutulur. Söz konusu bakım sürecinde ise rulo şeklinde ambalajlanır ve parfümlenerek teslimata hazır hale getirilir. Son olarak müşterilerimizin adreslerine teslim edilir.

Halı yıkama alanında temiz ve sağlıklı bir hizmet sunan firmamız, müşteri memnuniyetini her zaman ön planda tutarak ekonomik halı yıkama işlemi uygular. Fiyatlarımız, halıların durumu ve sayısına göre değişmektedir. Fakat bu alanda en kaliteli hizmeti en uygun fiyatlarla sunan bir ilke ile faaliyet göstermekteyiz.

whatsapp